Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i fachową obsługę personelu medycznego.

Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Trans-Medic może poszczycić się mianem lidera transportu medycznego w regionie. Jesteśmy także niekwestionowanym specjalistą w niestandardowych i specjalistycznych transportach międzynarodowych realizowanych zarówno drogą lądową jak i powietrzną.

Infolinia

91 434 59 04
505 79 13 22

Pod naszą opieką znajduje się ponad 200 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w ramach opieki lekarza rodzinnego oraz nocnej i świątecznej opieki lekarskiej przez całą dobę 365 dni w roku.
Do dyspozycji Pacjentów pozostają nowoczesne karetki o wysokim standardzie wyposażenia (także ambulans o standardzie ICU – intensywna terapia), dwa turbośmigłowe samoloty medyczne pozostające w ciągłej gotowości oraz wyspecjalizowana kadra medyczna.

Pozycja lidera zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia się na wielu płaszczyznach, dlatego wciąż wdrażamy rozwiązania, które wpływają na wzrost satysfakcji Pacjentów z naszych usług. Już od ponad dekady pracownicy Trans-Medic swoją codzienną pracą starają się nawiązywać partnerską relację z Państwem, naszymi Pacjentami. Wiemy, że nie tylko wysokie kwalifikacje i kompetencja w działaniu, lecz także życzliwość i troska okazywane podczas transportu przekładają się na Państwa zadowolenie.